Aktualności

Zapraszamy do czytania

Czy przypadkowo wylałeś płyn na swój telefon? Czy przedni aparat Twojego telefonu nie działa po zalaniu? Dla wielu z nas pierwszym odruchem jest panika, gdy nie wiesz, co dalej zrobić. Podpowiadamy.

Znasz pewnie sytuacje gdy telefon działa bardzo wolno, gdy reaguje z opóźnieniem - są to sytuacje dość denerwujące dla właściciela telefonu i często zastanawiamy się co może być tego powodem.

W przypadku gdy w urządzeniu pękła jedynie szybka, a wyświetlacz i ekran dotykowy działają poprawnie, wymieniamy jedynie uszkodzony element, czyli samą zbitą szybkę. Sprawdź jak to wygląda i jakie są takiej właśnie koszty.

Przywrócenie telefonu iPhone do ustawień fabrycznych często ma miejsce wtedy gdy np. wystąpiły jakieś błędy których nie można w łatwy sposób usunąć bądź np. gdy chcemy sprzedać iPhone w celu usunięcia znajdującej się zawartości. 

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności