Wymiana baterii Huawei Mate

CENNIK - W PRZYGOTOWANIU ....

Cennik napraw Huawei Mate qxio-ios-arrow-right
Wymiana baterii Huawei Mate Symbol CENA
Mate 30 TAS-AL00,TAS-TL00 199 PLN
Mate 20 Pro LYA-L09,LYA-L0C 199 PLN
Mate 20 HMA-L09,HMA-L29 199 PLN
Mate 20 Lite SNE-AL00, SNE-LX1 179 PLN
Mate 10 Pro BLA-L09 179 PLN
Mate 10 ALP-L29 179 PLN
Mate 10 Lite RNE-L21 169 PLN
Mate 9 Pro LON-L29C 179 PLN
Mate 9 MHA-L29 179 PLN

Po czym poznać, że bateria wymaga wymiany na nową?

Bateria na twoim urządzeniu Huawei Mate rozładowuje się szybciej niż zwykle? Być może jest to czas na wymianę baterii.

W telefonach producenci najczęściej umieszczają baterie litowo jonową. Ma to oczywiście swoje korzyści, bo prócz nie za wysokich kosztów produkowania takiej baterii, bateria ta ma dość dobre parametry i dlatego jest najczęściej wykorzystywana w urządzeniach mobilnych. Plusem jest również to, że nie musimy czekać jak kiedyś, że bateria rozładuje się do końca, aby naładować telefon, a możemy ładować np. gdy bateria jest w połowie naładowana. Robimy tak często w sytuacjach, gdy mamy jakiś wyjazd i obawiamy się, czy poziom naładowania baterii będzie wystarczający.  

Każda bateria ma swoje cykle życia. Według specjalistów bateria litowo jonowa oferuje 300 cyklów i wiadomo, że z czasem żywotność baterii jest krótsza niż na samym początku. Jednak te 300 cyklów w dużej części zależy od tego jak użytkowane jest smartfon.

Zwróć również uwagę na sytuację, gdzie po naładowaniu baterii do końca, przy małym obciążeniu stopień naładowania baterii szybko spada. Jeśli np. po naładowaniu na max po niedługim czasie stan ten mocno spada, może to być oznaka, że niestety trzeba wymienić baterię na nową. Wcześniej sprawdź jeszcze, czy może jakieś aplikacje nie działają w tle i nie przyśpieszają zużycia baterii.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności