Serwis i naprawa Apple Watch

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Apple Watch

Apple Watch to smartwatch, czyli inteligentny zegarek do noszenia na ręku, który umożliwia użytkownikom wykonywanie różnych zadań, w tym wykonywanie połączeń telefonicznych, wysyłanie wiadomości tekstowych i czytanie e-maili.

Aby działać, Apple Watch musi być podłączony do iPhone z systemem iOS 8.2 lub nowszym i znajdować się w zasięgu około 10 metrów. Oprócz korzystania z połączenia Bluetooth zegarek może również łączyć się z iPhone, jeśli znajduje się w tej samej sieci Wi-Fi. Aplikacja Apple Watch na iPhone pozwala użytkownikom zmieniać ustawienia, zmieniać kolejność aplikacji, wybierać powiadomienia i pobierać nowe aplikacje z iPhone. Interfejs Apple Watch został zaprojektowany specjalnie dla nadgarstka, a nawigacja polega na przesuwaniu i stukaniu. Cyfrowa korona to fizyczne pokrętło nawigacyjne umieszczone z boku zegarka, które powiększa zawartość, przewija i wprowadza dane.

Zegarki Apple Watch

Starsze modele zegarków Apple Watch dostępne są w dwóch rozmiarach koperty, 38 mm lub 42 mm, nowsze 40mm, 41mm, 44mm i 45mm. Wszystkie wyposażone są w wysokiej jakości wyświetlacze typu OLED z wbudowanym czujnikiem światła otoczenia, który zwalcza odblaski. Bateria zegarka Apple Watch działa 18 godzin podczas ogólnego użytkowania lub 72 godziny w trybie Power Reserve, który wyłącza wszystko poza zegarem. Okrągła ładowarka magnetyczna zatrzaskuje się na spodzie tarczy zegarka i używa kabla USB do podłączenia do tej samej ładowarki, co iPhone.

Najczęściej występujące usterki w Apple Watch

Najczęściej występującymi usterkami są: zbita szybka, wymiana wyświetlacza, wymiana baterii, wymiana gniazda ładowania, przyciski on/off i koronka czy czyszczenie po zalaniu. Wszystkie te usterki, dzięki wyspecjalizowanym narzędziom, jakie posiada nasz serwis Zbitaszybka24.pl, jesteśmy w stanie w krótkim czasie naprawić. Jeśli masz problem z Twoim Apple Watch, skontaktuj się z naszym serwisem ZbitaSzybka24.pl mieszczącym się na ulicy Raszyńskiej 21/1 w Warszawie. Dzięki naprawie w serwisie ZbitaSzybka24.pl masz pewność, że Twój smartwatch będzie funkcjonował dokładnie tak, jak przed naprawą.

Ile się czeka na naprawę Apple Watch?

Czas potrzebny na naprawę Apple Watch w głównej mierze zależy od modelu zegarka wymagającego naprawy. Większość napraw wykonujemy w ciągu jednego dnia roboczego, w niektórych przypadkach czas może ulec wydłużeniu i wynieść średnio od dwóch do czterech dni roboczych roboczych po bezpośrednim dostarczeniu smartwatcha do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność oryginalnych części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń.

Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają pewność, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż siedem dni roboczych.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności